لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين

Jun 29

لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين

لا إله إلا أنت سبحانك إني كنت من الظالمين | أحمد العجمي | مكررة ساعتين لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين.

فيديو لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمينسرویس ویژه: زیرنویس فیلمهای درخواستی شما. عزیزانی که مایلند فیلمی را به صورت زیرنویس فارسی داشته باشند می توانند درخواست خود را اعلام نمایند. پس از انکه درخواستها برای هر فیلم به سقف 10 یا 15 رسید نسبت به زیرنویس آن اقدام خواهد شد. هر نفر برای درخواست زیرنویس شدن یک فیلم باید مبلغ 1500 تومان واریز کند. پس از انکه درخواستها به سقف مورد نظر برسد،آن فیلم حداکثر 4 روز زیرنویس فارسی خواهد شد.

Your support ID is: 11635838854846189018  

Your support ID is: 11635838854846015081  مزيد من المعلومات حول لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين

با جستجویی در محیط اینترنت متوجه شدیم که قیمت ارائه دی وی دی بسیار بالا و آرشیوها اغلب به روز نمی باشند و اگر به روز هم باشند فیلمها کیفیت ندارند. در این سایت به هیچوجه فیلمهای پرده ای عرضه نخواهد شد مگر به درخواست مشتری. هدف اول ما کیفیت و نوع سرویس دهی است. بازار و اقتصاد در درجه دوم قرار دارد.

آرشیو ما با که بالغ بر 16000 فیلم می باشد، یکی از کاملترین ها در ایران است.

1. اسامی فیلمهای درخواستی خود را به همراه نشانی کامل پستی و شماره تماس برای ما از طریق ایمیل یا پیام خصوصی ارسال می کنید. film_khane@yahoo.com 2. سفارش شما آماده گشته و مقدار مبلغ واریزی به شما اطلاع داده می شود 3. پس از واریز مبلغ سفارش شما ارسال خواهد گردید.

به همراه اولین سفارش، 8000 کاور فیلم در قالب یک دی وی دی به طور رایگان برایتان ارسال خواهد شد

سرویس ویژه: زیرنویس فیلمهای درخواستی شما. عزیزانی که مایلند فیلمی را به صورت زیرنویس فارسی داشته باشند می توانند درخواست خود را اعلام نمایند. پس از انکه درخواستها برای هر فیلم به سقف 10 یا 15 رسید نسبت به زیرنویس آن اقدام خواهد شد. هر نفر برای درخواست زیرنویس شدن یک فیلم باید مبلغ 1500 تومان واریز کند. پس از انکه درخواستها به سقف مورد نظر برسد،آن فیلم حداکثر 4 روز زیرنویس فارسی خواهد شد.

Source: https://filmkhaneh.wordpress.com/


لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمينbinary options for beginners contact us